Visar 133–139 av 139 resultat
Laptops
Lenovo ThinkPad T470S Intel i5-7200U,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 900,00 kr| Processor | Intel Core i5-7200U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Batteri | Dator har Dual Batteri System – inbyggt + utbytbart (Power Bridge-teknik) |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4nd intel i7-6500U,8 GB RAM,512 GB SSD,LTE
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 700,00 kr| Processor | Intel Core i7-6500U |
|---|---|
| Skärm | 14” (2560×1440)” WQHD |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafik Kort | intel HD Grafik 520 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo Thinkpad X13 Gen1 intel i5-10210U,16 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
| Processor | Intel i5-10210U |
|---|---|
| Skärm | 13’3” |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics |
| Anslutningar | WIFI & Bluetooth |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo ThinkPad X250 Intel i7-5600U,8 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 500,00 kr| Processor | Intel Core i7-5600U |
|---|---|
| Skärm | 12’5” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 5500 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | *Dator har Dual Batteri System – inbyggt + utbytbart (Power Bridge-teknik) |
Lenovo ThinkPad X260 Intel i5-6300U,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-6300U |
|---|---|
| Skärm | 12’5” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 520 |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Batteri | Dator har Dual Batteri System – inbyggt + utbytbart (Power Bridge-teknik) |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Microsoft Surface Laptop 1769 intel i5-7200U,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-7200U |
|---|---|
| Skärm | 13,5” PixelSense (2256 × 1504), Touch Screen (multi-touch) |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (Dual Band) Bluetooth 4.1 |
| Batteri | upp till 6 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Microsoft Surface Pro 5 intel i5-7300U,4 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 400,00 kr| Processor | intel Core i5-7300U |
|---|---|
| Skärm | 12’3”, Touch Skärm |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
