Visar 1–12 av 150 resultat
Kraftfull Business Laptop med snabb prestanda, lång batteritid och elegant design – perfekt för jobb och resor.
Business Laptop
Acer Aspire E E5-574G Lätt Gaming Intel i5-6200U,8 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-6200U |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | intel HD Grafik 520, Nvidia Geforce 920M-2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Acer Aspire E-571 intel i3-4030U,4 GB RAM,256 GB HDD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i3-4030U |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 250 GB HDD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 4400 |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
ASUS VivoBook Flip 14 TM420UA Ryzen 5-5500U,12 GB RAM,512 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 500,00 kr| Processor | AMD Ryzen 5-5200U |
|---|---|
| Skärm | 14” Pekskärm |
| RAM | 12 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafik Kort | AMD Radeon TM Graphics |
| Anslutningar | Intel Wi-Fi 6 AX200 + Bluetooth 5.1 |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 3490 Intel i3-7130U, 8GB RAM, 256GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 550,00 kr| Processor | Intel Core i3-7130U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5400 intel i5-8365U,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 100,00 kr| Processor | Intel Core i5-8365U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics 620 |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5400 intel i7-8665U,16 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 200,00 kr| Processor | Intel Core i7-8665U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics 620 |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5410 Intel i5-10210U,8 GB RAM, 256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-10210U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Anslutningar | Wi-Fi 6 (802.11ax, 2×2) & Bluetooth: 5.1 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5410 Intel i5-10310U,8 GB RAM,256 GB SSD LTE
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 700,00 kr| Processor | Intel Core i5-10310U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Anslutningar | Wi-Fi 6 (802.11ax, 2×2) & Bluetooth: 5.1 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5420 intel i5-1135G7,16 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 800,00 kr| Processor | Intel Core i5-1135G7 |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel Iris Xe Graphics |
| Anslutningar | Wi-Fi 6 & Bluetooth 5.1 + Lan |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5420 intel i7-1165G7,32 GB RAM,512 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 500,00 kr| Processor | Intel Core i7-1165G7 |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 32 GB |
| Lagring | 512 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel Iris Xe Graphics |
| Anslutningar | Wi-Fi 6 & Bluetooth 5.1 + Lan |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5480 intel i5-7300U,8 GB RAM,256 GB SSD,LTE
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 900,00 kr| Processor | intel Core i5-7300U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth 4.2 + LAN |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude 5480 intel i5-7440HQ,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 100,00 kr| Processor | Intel Core i5-7440HQ |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth 4.2 + LAN |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
