Visar alla 6 resultat
Filtrera efter pris
Processor
Ramminne
Lagring
Gaming PCs
Acer Gaming PC – Intel i5-4460,16 GB RAM, SSD&HDD,GTX 745
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 200,00 kr| Processor | Intel Core i5-4460 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD, 60 GB SSD |
| Grafik Kort | NVIDIA GTX 745– 4 GB |
| Anslutningar | LAN |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Acer Gamingpaket – Intel i5-4460,16 GB RAM,SSD&HDD,GTX 750
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 500,00 kr| Processor | Intel Core i5-4460 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD, 60 GB SSD |
| Grafik Kort | NVIDIA GTX 745– 4 GB |
| Anslutningar | LAN |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Acer Predator G3-605 Intel i5-4460,16 GB RAM,SSD&HDD,Radeon HD R7
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-4460 |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 128 GB SSD + 1000 GB HDD |
| Grafik Kort | ATI AMD Radeon R7 Series / HD 9000 Series – 2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Acer Predator G3-605 Intel i5-4460,16 GB RAM,SSD&HDD,Radeon HD R7
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-4460 |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 128 GB SSD + 1000 GB HDD |
| Grafik Kort | ATI AMD Radeon R7 Series / HD 9000 Series – 2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
HP Pavilion Gaming intel i5-6400,8 GB RAM,SSD&HDD,GTX 950
Betygsatt 0 av 5
In stock
| Processor | Intel Core i5-6400 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD, 256 GB SSD |
| Grafik Kort | NVIDIA GTX 950 – 2 GB |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
HP Pavilion Spelpaket i5-6400,8GB RAM,SSD&HDD,GTX 950
Betygsatt 0 av 5
In stock
4 500,00 kr| Processor | Intel Core i5-6400 |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD, 256 GB SSD |
| Grafik Kort | NVIDIA GTX 950 – 2 GB |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |