Visar alla 3 resultat
Filtrera efter pris
Processor
Skärmstorlek
Ramminne
Lagring
All in one
Apple iMac 21,5″ A1418 Sent 2015. Intel i5, 1,6 GHz,8 GB RAM,1 TB HDD
Betygsatt 0 av 5
In stock
3 500,00 kr| Processor | Intel core i5 |
|---|---|
| Skärm | 21,5” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD |
| Grafik Kort | intel HD Grafik 6000 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Operativsystem | MacOs Monterey 12.7.6 |
Dell Optiplex 9030 AIO intel i5-4590S,8 RAM,256 SSD,23 Tum
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 200,00 kr| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5-4590S |
| Skärm | 23” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 4600 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo AIO intel Pentium – 5405U,8 RAM,1 TB HDD,24 Tum
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 900,00 kr| Processor | Intel® Pentium 5405U |
|---|---|
| Skärm | 24” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 1 TB HDD |
| Grafik Kort | Intel® UHD Graphics 610 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |