Visar alla 9 resultat
Filtrera efter pris
Processor
Skärmstorlek
Ramminne
Lagring
Gaming Laptop
Acer Aspire E E5-574G Lätt Gaming Intel i5-6200U,8 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i5-6200U |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | intel HD Grafik 520, Nvidia Geforce 920M-2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Dell Latitude E5440 Lätt Gaming intel i5-4310U,8 GB,256 GB SDD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 500,00 kr| Processor | Intel® Core i5-4310U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics Family, Nvidia Geforce GT 720M-2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 2 timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Dell Latitude E7450 intel i7-5600U,8 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i7-5600U |
|---|---|
| Skärm | 14” Pekskärm |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 5500, Nvidia Geforce 840M -2 GB |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
HP Probook 440 G6 intel i5-8265U,16 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 500,00 kr| Processor | Intel Core i5-8265U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo idealpad 3 AMD Ryzen 5-3500U,8 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | AMD Ryzen 5-3500U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | AMD Vega 8 (2 GB) |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo Idealpad 3 Lätt Gaming AMD Ryzen 3-3250U,8 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 700,00 kr| Processor | AMD Ryzen 3 3250U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 8 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | AMD Radeon Graphics 2 GB |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo IdeaPad Y700 Intel i5-6300HQ,16RAM,256SSD,GTX 960M
Betygsatt 0 av 5
In stock
| Processor | Intel Core i5-6300HQ |
|---|---|
| Skärm | 17,3” |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Nvidia GeForce GTX 960M– 4 GB |
| Anslutningar | Wifi, Lan, Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo ThinkPad A285 Lätt Gaming-AMD Ryzen 3 Pro 2300U,8 RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 700,00 kr| Processor | AMD Ryzen 3 Pro 2300U |
|---|---|
| Skärm | 12’5” |
| Grafik Kort | AMD Radeon Vega 6 |
| Lagring | 256 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Anslutningar | Wifi&Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo ThinkPad T570 intel i5-7200U,16 GB RAM,128 GB SSD,NVIDIA GeForce 940MX
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 500,00 kr| Processor | Intel Core i5-7200U |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 16 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 520 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |