Visar alla 9 resultat
Filtrera efter pris
Processor
Skärmstorlek
Lagring
Touch
4 GB
Acer Aspire E-571 intel i3-4030U,4 GB RAM,256 GB HDD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel Core i3-4030U |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 250 GB HDD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 4400 |
| Anslutningar | Dual Band Wi-Fi 5G & Bluetooth + LAN |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Acer Aspire Lite 15 N24G4 Intel Celeron-N4500,4 GB RAM,118 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 000,00 kr| Processor | Intel® Celeron® N450 |
|---|---|
| Skärm | 15’6” |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Anslutningar | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
HP EliteBook Folio 1040 G1 intel i5-42100U,4 GB RAM,128GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 500,00 kr| Processor | Intel Core i5-4210U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| Grafik Kort | Intel Graphics Family |
| Lagring | 128 GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
HP EliteBook Folio 1040 G1 intel i7-4600U,4 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
| Processor | Intel Core i7-4600U |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| Grafik Kort | Intel Graphics Family |
| Lagring | 256 GB SSD |
| RAM | 4 GB |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Lenovo IdeaPad 1 14ADA05 AMD Athlon Silver 3050e,4 GB RAM,64 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 200,00 kr| Processor | AMD® Silver Athlon 3050E |
|---|---|
| Skärm | 14” |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 64 GB eMMC |
| Grafik Kort | AMD Radeon HD Vega 3 |
| Anslutningar | WI-FI 5 & Bluetooth |
| Batteri | upp till 4 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Lenovo IdeaPad Flex 2 Intel i3-4030U,4 GB RAM,180 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
1 600,00 kr| Processor | Intel Core i3-4030U |
|---|---|
| Skärm | 15’6”, Touch Skärm |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 180 GB SSD |
| Grafik Kort | NVIDIA GeForce GT 820M + Intel HD Graphics 4400 |
| Anslutningar | Wi-Fi 4, Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 3 Timmar |
| Operativsystem | Windows 10 PRO |
Lenovo ThinkPad L13 intel i3-10110U,4 GB RAM,256 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 300,00 kr| Processor | Intel® Core™ i3-10110U |
|---|---|
| Skärm | 13’3” |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 256 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel UHD Graphics |
| Anslutningar | LAN & Bluetooth |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Microsoft Surface Laptop 1769 intel i5-7200U,4 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 700,00 kr| Processor | Intel Core i5-7200U |
|---|---|
| Skärm | 13,5” PixelSense (2256 × 1504), Touch Screen (multi-touch) |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (Dual Band) Bluetooth 4.1 |
| Batteri | upp till 6 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
Microsoft Surface Pro 5 intel i5-7300U,4 GB RAM,128 GB SSD
Betygsatt 0 av 5
In stock
2 400,00 kr| Processor | intel Core i5-7300U |
|---|---|
| Skärm | 12’3”, Touch Skärm |
| RAM | 4 GB |
| Lagring | 128 GB SSD |
| Grafik Kort | Intel HD Graphics 620 |
| Anslutningar | Wi-Fi 5 (Dual Band) Bluetooth 4.1, Lan |
| Batteri | upp till 5 Timmar |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |